Darbai kuriais didžiuojamės

Mūsų komanda - darbšti, kūrybiška ir ambicinga, todėl norime pasidalinti su jumis savo kūryba, kuria džiaugiamės ir didžiuojamės.

Knyga Laipiojimo sportas visiems

Knyga „Laipiojimo sportas visiems“ – pirmoji knyga apie laipiojimo sportą lietuvių kalba. 336 puslapių leidinys apima platų spektrą temų – nuo laipiojimo sporto pristatymo ir istorijos iki laipiojimo technikos bei psichologijos treniravimo pratimų.

Norėjosi parengti metodinę medžiagą, kurios dėka savo žinias laipiojimo sporte galėtų gilinti ne tik laipiojimo sporto specialistai, bet naudingos informacijos rastų kiekvienas mūsų bendruomenės narys ar tiesiog bet kas susidomėjęs šia sporto šaka. Leidinyje gausu nuotraukų ir iliustracijų – siekėme, kad būtų informatyvu, aišku ir patrauklu akiai. Tai knyga kiekvienam laipiotojui – ir tam, kuris mėgsta įsikarti į medį, ir tam kuris rengiasi dalyvauti pasaulio čempionate“, – apie knygą atsiliepė jos bendraautorė Milda Koreivaitė.

Leidinys parengtas įgyvendinant projektą Nr. SRF-KT-2019-1-0021 „Laipiojimo sporto specialistų kompetencijų ugdymas”, kuris yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis

Knyga Aš lipu sienomis

Leidinys „Aš lipu sienomis“ skirtas treneriams dirbantiems su vaikais, mokyklų, turinčių laipiojimo sieneles darbuotojams, tėveliams, norintiems padėti vaikams atrasti lipimą ir net suaugusiems, kurie vis dar nori išlaisvinti savo vidinį vaiką pažaisti. Knygoje rasite daugiau nei 40 praktinių veiklų - žaidimų, ką galima smagaus veikti su laipiojimo sienele.

Knyga parengta įgyvendinant gavus paramą iš Vilniaus miesto savivaldybės projekto „Laipiojimo sienelių įveiklinimas formaliojo ir neformaliojo ugdymo metu“.