Išleista antroji knyga - Aš lipu sienomis

9/29/20221 min read

Siekiame savo darbu kurti tai, kas būtų vertinga bendruomenei! Dienos šviesą išvydo antroji laipiojimo federacijos komandos parašyta knyga – Aš lipu sienomis!

Leidinys skirtas treneriams dirbantiems su vaikais, mokyklų, turinčių laipiojimo sieneles darbuotojams, tėveliams, norintiems padėti vaikams atrasti lipimą ir net suaugusiems, kurie vis dar nori išlaisvinti savo vidinį vaiką pažaisti Leidinyje rasite daugiau nei 40 praktinių veiklų - žaidimų, ką galima smagaus veikti su laipiojimo sienele. Jau netrukus leidinį galėsite pavartyti Lietuvos laipiojimo centruose, o jeigu norite įsigyti ir šį leidinį turėti savo namuose – susiekite el.paštu llsa@laipiojimofederacija.lt. Leidinio kaina - 15 eurų.

Knyga parengta įgyvendinant gavus paramą iš Vilniaus miesto savivaldybės projekto „Laipiojimo sienelių įveiklinimas formaliojo ir neformaliojo ugdymo metu“. Lapkritį mūsų komanda pakvies mokytojus į nemokamą seminarą, kuriame sieks juos įgalinti panaudoti laipiojimo sienelę, kaip universalų įrankį ugdyti jaunų žmonių fizinį aktyvumą.