Lietuvos jaunimo čempionatas - atranka į Europos taurės varžybas

Milda

2/19/20231 min read

Svarbiausias metų renginys jauniesiems sportininkams - jaunimo boulderingo čempionatas vasario 18 dieną laipiotojųs sukvietė į Boulder House laipiojimo salę Kaune! Čia sportininkai varžėsi ne tik dėl čempionų titulo, bet ir kas turės galimybę atstovauti Lietuvai Europos jaunimo boulderingo taurėje.

2023 metų jaunimo boulderingo čempionato trasos - gausios ir įvairialypės trasų statytojų komandos kūrinys. Visą savaitę prieš čempionatą treneriai, trasų kūrėjai iš visos šalies 4 dienas mokėsi iš eksperto Tonde Katyio, o dalis geriausių mokymų trasų liko čempionato iššūkiui. Varžybos padovanojo įsimintiną reginį žiūrovams - sportininkai kovojo iki paskutinių sekundžių!

Dėkojame Montis Magia, ALprojects Group ir Bonobo, kurie pasirūpino, jog sportininkų pasiekimai būtų tinkamai įvertinti naudingais prizais, Unit Holds už galimybę varžytis ant naujausių formų.

Rezultatai: https://climbalong.com/lt/competition/51/results/52/155

Nuotraukos iš varžybų: Lietuvos laipiojimo sporto federacijos Facebook'e

Tiesioginė transliacija Dešinė (finalai prasideda 3:56) | Jaunimo boulderingo čempionatas 2023 - https://www.youtube.com/live/5CAmGYd7eNs?feature=share

Kairė (finalai prasideda 4:20) | Jaunimo boulderingo čempionatas 2023 - https://www.youtube.com/live/65KFUbFclBM?feature=share